W naszej szkole jest siedem zespołów klasowych. 

 

KLASA I 

Żaneta Hernas

Kinga Juraszek

Oliwia Kliś

Nikola Mucharska

Katarzyna Noga

Weronika Polak

Julia Skoczeń

Sylwia Witos

Julia Wrzeszcz

Patryk Biegun

Szymon Bigos

Mateusz Dendys

Mikołaj Dudys

Maksymilian Ficoń

Wiktor Murański

Przemysław Paciorek

KLASA II A

Dędys Julia

Drewniak Natalia

Piątek  Natalia

Radwaniak Kinga

Skoczeń Aleksandra

Biela Mikołaj

Foja Mateusz

Hołdys Mikołaj

Mucharski Karol

Pytel Jakub

Sapeta Patryk

Szadurski Kacper

Wrzeszcz Michał

KLASA II B

Bąk Dominika

Bąk Paulina

Grzegorzek Magdalena

Kaczorowska Wanda

Kupczak Martyna

Mrowiec Iga

Pryszcz Ewelina

Biegun Natan

Staniak Mateusz

Straszak Bartosz

KLASA III

Biedrawa Kaja

Biegun Paulina

Grzegorek Nina

Kliś Klaudia

Marek Weronika

Murańska Karolina

Noga Iwona

Paciorek Julia

Piela Zuzanna

Polak Oliwia

Schypke Marlena

Sygut Anna

Witos Daria

Bysko Kacper

Juraszek Sebastian

Mędrala Paweł

Pal Adrian Łukasz

Piela Dawid Mateusz

Polak Martyna Kinga

Schypke Igor

Wojtala Krzysztof

Zemczak Paweł

KLASA IV

Chowaniec Żaneta

Głowacz Wiktoria

Grzegorzek Weronika

Kozieł Klaudia

Sanetra Weronika

Satława Katarzyna

Twardysko Ewa

Caputa Kamil

Foja Dawid

Juraszek Jakub

Juraszek Konrad

Juraszek Paweł

Kania Wojciech

Mędrala Piotr

Mędrala Szymon

Murański Jakub

Okrzesik Marek

Temel Oskar

Tyrlik Patryk

Wrzeszcz Adrian

KLASA V

Biegun Martyna

Burda Wiktoria

Janota Martyna

Oczkowska Marlena

Piela Natalia

Pierniak Karolina

Radwaniak Klaudia

Wrzeszcz Klaudia

Babicki Michał

Bąk Patryk

Bugajski Krystian

Mędrala Kamil

Nowak Kacper

Skoczeń Jakub

Szadurski Jakub

Wrzeszcz Łukasz

Wrzeszcz Tomasz

Noga Hubert

KLASA VI

 

Chowaniec Wiktoria

 

Dendys Natalia

 

Duraj Julia

 

Juraszek Anna

 

Juraszek Aleksandra

 

Juraszek Aleksandra

 

Karaoulaki Eirini

 

Kozubek Martyna

 

Kubień Sabina

 

Porębska Patrycja

 

Urbaniec Anna

 

Kozieł Bartłomiej

 

Juraszek Eryk

 

Murański Miłosz

 

Noga Miłosz

 

Skrzyp Maciej